Tedoo cu Brad Florescu

Instagramele verii. O vară cu ochii spre cer.

O selecție a celor mai frumoase fotografii postate pe Instagram în această vară cu hashtag-ul #tedoo.ro.

instagramele verii

Din ce observ pe Instagram a fost o vară lungă, călduroasă și frumoasă. Hashtag-ul #tedooro este plin de fotografii minunate postate de plimbăreți care ne sunt alături de ani de zile, dar am observat și câteva nume noi, ceea ce nu poate decât să mă bucure. În continuare observ că trendurile de călătorii nu s-a schimbat – românii umblă mai mult pe lângă casă în timpul verii, în România și Europa și lasă depărtările pentru vacanța de iarnă.

Mai jos o selecție subiectivă – imaginile care m-au atras pe mine cel mai mult din toate cele câteva sute postate în această vară cu hashtag-ul #tedooro. Acesta nu este un top. Sper să îți placă selecția și să găsești surse noi de inspirație. Echipa Tedoo este de găsit pe Instagram ca @elenastanciu și @bradflorescu.

Dana Pascu

A post shared by Dana Pascu (@danadol) on

 

A post shared by Dana Pascu (@danadol) on

 

Cătălina Penciu

 

 

Exploratorul

 

Alina Vîja

A post shared by Alina Vîja (@alina_vija) on

 

Petre Z

A post shared by Petre Z (@donsemaca) on

 

Ileana Avramov

A post shared by Ileana Avramov (@zaira_zares) on

 

B.ll.u.e

A post shared by @b.ll.u.e on

 

A post shared by @b.ll.u.e on

 

Leonardo

A post shared by Leonardo (@leonardoseye) on

 

Tudor Chira

A post shared by Tudor Chira (@tudor.chira) on

 

Adina Voicu

A post shared by Adina Voicu (@adinavoicu) on

 

Ohana

A post shared by Ohana (@bestiacreata) on

 

Ingrid

A post shared by Ingrid (@ingrid.zen.moments) on

 

Contrejour

A post shared by Contrejour (@contrejour7) on

 

A post shared by Contrejour (@contrejour7) on

 

Alexandra

A post shared by Alexandra (@ale_brambura) on

 

Reveica

A post shared by @reveica on

 

Patricia

A post shared by Patricia (@_andreea_patricia) on

 

A post shared by Patricia (@_andreea_patricia) on

 

Dana Petrus

A post shared by Dana Petrus (@dana.petrus) on

 

Seba Sofariu

A post shared by Seba Sofariu (@sebasofariu) on

 

Mădălina Andrei

 

Ioana Petian

A post shared by Ioana Petian (@ioana_petian) on

 

Andrei Dobre

A post shared by Andrei Dobre (@andreidobr3) on

 

Comanu Florin

A post shared by Comanu Florin (@comanuflorin) on

 

Anda

A post shared by Anda (@anda_stanciu) on

 

A post shared by Anda (@anda_stanciu) on

 

Micadu.ro

A post shared by Micadu.ro (@micadu.ro) on

 

Cătălin Gherasim

A post shared by  5s (@catalin_gherasim) on

 

A post shared by  5s (@catalin_gherasim) on

 

Adrian David

 

 Dorin Baluta

A post shared by Dorin Baluta (@dorinbaluta) on

 

Ioana Matei

A post shared by Ioana Matei (@joviska) on

 

@gasql

 

Pia

A post shared by Pia (@cant.stay.still) on

 

A post shared by Pia (@cant.stay.still) on

 

Te așteptăm în continuare să postezi fotografii de vacanță și nu numai sub hashtag-ul #tedooro. Ne revedem cînd vine frigul!

Comentarii - Niciun comentariu

Lasă un comentariu