Tedoo cu Brad Florescu

Instagramele luni…lor. Pregătiți de vacanță?

Cele mai frumoase instagrame postate în aprilie și mai cu hashtag-ul #tedooro. Imagini de Roxana Grigorean, Florin Coman, Dragoș Barcad, Zaira Zaires, Ioana Petian, Anda Stanciu și alți instagrameri talentați.

Screen Shot 2016-05-26 at 17.04.29

Ultima ediție a instagramelor lunii a fost în martie, când am suprapus-o cu concursul #skycumine. Săptămâna trecută am avut o rundă specială, dedicată proiectului #povestidebaltă al Anei Măreșescu.

Dar, de undeva, din adâncul Instagram-ului, mi s-a părut că aud o întrebare: “nea Brăduțe, și cu noi cum rămâne?” Așa e, ar fi nedrept să trec cu vederea cele câteva sute de imagini postate între timp cu hashtag-ul #tedooro, mai ales că unele dintre ele au fost cu adevărat minunate.

Pentru ediția de astăzi am rugat-o pe Elena să mă ajute cu selecția, fiindcă eu sunt până peste urechi în serialul Răsărit și Apus. Cred că a făcut niște alegeri mai inspirate decât aș fi făcut eu. Hai să le vedem.

Instagramele lunilor (aprilie și mai). Acesta nu este un clasament.

Ioana Petian (@ioana_petian)

A photo posted by Ioana Petian (@ioana_petian) on

Suzana Dordea (@visualwitness)

A photo posted by Suzie D (@visualwitness) on

Dragoș Bardac (@dragosbardac)

A photo posted by Dragos Bardac (@dragosbardac) on

 

A photo posted by Dragos Bardac (@dragosbardac) on

Florin Comanu (@comanuflorin)

A photo posted by Comanu Florin (@comanuflorin) on

 

A photo posted by Comanu Florin (@comanuflorin) on

@zaira_zares

A photo posted by @zaira_zares on

Roxana Grigorean (@grigorean_roxana)

George (@justtgo)

A photo posted by george (@justtgo) on

Andreea Bădran (@andreeabadran)

A photo posted by Andreea Badran (@andreeabadran) on

Raluca (@27firefly)

A photo posted by Raluca (@27firefly) on

 

A photo posted by Raluca (@27firefly) on

Anda Stanciu (@anda_stanciu)

A photo posted by Anda Stanciu (@anda_stanciu) on

Cătălina Penciu (@catalinapenciu)

 

 

@imi_place_sa_fac_poze

@micadu.ro

A photo posted by Micadu.ro (@micadu.ro) on

Cătălin Gherasim (@catalin_gherasim)

A photo posted by  5s (@catalin_gherasim) on

Robert Petric (@petric_robert)

A photo posted by Petric Robert (@petric_robert) on

Adrian David (@adrianddavid)

A photo posted by Adrian David (@adrianddavid) on

@alina_vija

A photo posted by @alina_vija on

Vadi R. (@photograph_eyes)

A photo posted by Vadi R. (@photograph.eyes) on

Flavia Giurgiu (@flaviagiurgiu)

A photo posted by @flaviagiurgiu on

Mihai Șerban (@mihaiserban_)

A photo posted by Mihai Șerban (@mihaiserban_) on

Iulian Ciobănașu (@iulian.ciobanasu)

 

Vă aștept în continuare instagramele pe hashtag-ul #tedooro. Pe mine mă găsiți acileșica.

Comentarii - Un Comentariu

  1. Anda Stanciu spune:

    Minunata selectie! :)

Lasă un comentariu